Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deathson

    csendes tag

    válasz OnSeT #16229 üzenetére

    hát ebben maximálisan egyetértek én nyomtam vele nem keveset és hidd el nekem nem egyszerű
    gondolj bele Murder, nagy pályákon a lassúság miatt eleve hátrány, ellenfél fontos pozícióban húz wellt akadályozva a későbbi játékmenetedet, na mármost itt egy lehetőséged van a rush
    26 kilométerre a bázisodtól ő a welljét védi te ha benézed akkor az egész meccsnek vége is van, eszméletlen sok mikrót igényel
    glacier shell na és akkor mi van?? minden színnek megvannak a specialitásai a frostnak pont ez
    kevert pakliknál is tény hogy a pajzs és a javítás miatt előnyös a frostot betenni 1. vagy 2. orbnak
    de ennyi erővel minden kevert pakli OP
    én a pure shadow-t egyáltalán nem érzem gyengének egyszerűen csak nehéz vele de ennyi csak

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

  • Murder3

    addikt

    válasz OnSeT #16229 üzenetére

    teljesen igazam van az egy csepet se a védelemre koncentrál.
    kb mintha a firébe várnál bp spellt.

    sajnos bármennyire is mondod bizony lehet olyat összeálítani ahol majdhogynem nicns gyenge pont.frost meg a bp-k miatt szinte karnyústásnyira adja ezt mellé jöhet shadow t3-ra meg nature vagy fire...hol vna itt a gyenge pont?
    mindened van.
    pure frostnak meg túl támadó mint amennyire kéne h legyen.

    ha valaminek nem látom értelmét az az h folyamatosan jönnek az opnál opabb kombók amik megölik a játékot.
    hátrány nélkül bizonyos dolgok elvesztik az értelmüket, ott győz a lámaság ahonnan kiölik a hátrányt.
    egy stratégiai játékba meg ezek így értelmetlenek.

Új hozzászólás Aktív témák