Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz Deathson #16187 üzenetére

    Úúúú, ezt valamiből gondoltam :D
    Egyébként kb. középtájra tenném magam. A játékban Archfiend vagyok, de csak egy dolog miatt: van egy szín, amelyik ellen nem tudok olyan hatásfokkal játszani, s érdekes módon kb. minden második ellenfelem azzal kezd...

    A múltkor (csütörtök-péntek) kikaptam egy zöld rangjelzésű ellenfelet, s ezzel a színnel kezdett. Meglepődtem, mert nagyon sokáig tartottam magam, sőt! A 2. orbját és 2 welljét le is szedtem (igaz, közben ő is elkapott engem, s sajnálatos módon ő jobban jött ki az egészből), és még a treespiritjeimet sem tudtam normálisan használni, mert sunstridersekkel jött.

    Jah és azért volt ilyen csend, mert hétvége volt, s mással foglalkoztam, így nem dobtam fel egy olyan témát, amiből 100 post jött össze 2-3 nap alatt :P

    2v2-ben meg sajnos nem vagyok olyan jó társ esténként, mert nem szeretek, illetve fáradtan nem is tudok egyszerre több helyre figyelni (jójó, versenyszinten sakkozok, de a versenyekre nem fáradtan szoktam menni, míg játszani csak egy-egy fárasztó munkanap befejeztével tudok menni, illetve néha így vasárnap esténként, de ekkor még fáradtabb vagyok)...

    Szerk.:

    Rájöttem, hogy az energy parasite ha jól használják egy kib@szott jó lap:
    - 50 power, azaz ha meghal csak 5 power bukta és 45 void
    - ha célbaér és leszív egy wellt, akkor 25 powert nyer azonnal a felhasználhatóba
    - counterelni annyi idő alatt, hogy leszívja a wellt gyakorlatilag csak a fire tudja, méghozzá legalább másfélszer ennyi powerből (eruption, esetleg a drake, de az már 100 vagy 110 power, s esetleg a frost a skyelf templarral, de az is 100 power)
    - magyarán ha csak egy leszívás után szedik le, akkor 50-et ráköltöttél, 25 visszajött a power pool-ba, és 45 a voidba, szóval 50-ből csináltál 70-et

    Ha mellé még egy SoM is lemegy, akkor a void sokkal gyorsabban jön vissza és gyakorlatilag ott vagyunk, hogy instant lehet hívni az egységeket és mellettük a t3-at is húzni, mert annyi power gyűlik ilyen módon össze.

    [ Szerkesztve ]

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák