Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    válasz Volgafan #15157 üzenetére

    Azé válaszolok neked :) A nether warp egy igazán jó kis spell :) Egyedül a roots marad amivel meg tudod akadályozni, hogy a wellhez menjen, de akkor meg tud ütni :D

    Nether warp akkor is hat ha oink vagy fagyi van. Nastyzni és corps expet meg akkor is tudom ha oink vagy coldsnap alatt áll :) na meg roots alatt is...

    Tehát akkor hogy nem jutok el a welledig? :) Egyébként speckója is ott van harvinak, tudod kis skeletonok 4 U3-on, ezekkel együtt még nasty nélkül is beüt 2 wellt a corps explosion...

    sadó / sadó ellen 1 esély van, ha a harvi nem jön le vagy te jóval elöbb felmész T3-ra. Mert T3-on ahogy írtátok is nem nagyon van olyan sadó lap ami üti a többi szín T3-ait... :( sajnos

    Tehát Harvestert ne írd le :) és ha profi sadós lehozza félhetsz... aki lámáskodik és csak a life weaving, unholyt ismétli az persze, hogy beüthető. Mikor újra kezdtem OnSeT-tel is mentem 2-t. A 2.-nál kikaptam pure sadóval pont e miatt. Erőltettem a harvi tápolását és lenyomta lyrishel. Ja 2 harvit hoztam le :D kissé power előnyőm volt :D És 2 harvival kaptam ki az előző dolgok miatt. Ekkor még nem volt corps explosion a deckben, most már van :) Ha egyik harvimat berobbantom nastyval és utánna corps exloplosion az nagy tisztítást végzett volna onset bázisán. Egyébként fagyizott onset is, de netherel rögtön monument mellett voltam. A máésik harvim meg ment volna a bázishoz... de én hülye lálltam buffolgatni harvit és lyrish leölte... Na ezt a hibát nem követem el többet :)

    Nightguard nagyon jó counter reaver ellen, de persze az sadó... Tegnap játszottam linekillerrel 2v2-t :) persze egyszer sem kaptunk ki :D A lényeg, hogy ő moon-t használ reaver ellen counternek és működik :) Tehát, ha naturos reacer ellenszert keres akkor moon :) Messziről odaportol és ha 1x megüti akkor már bármi más leszedi reavert... Láttam használatban... :) Stonekin is levédi simán agressorral.... és még van rá sok counter, minden ami do-ra is. Egyébként sírnak a reaver miatt, merthogy a miatt erős a lost deck... Nature DO-ja miatt miért nem sír senki? :D

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák