Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    Azért én is hozzászólok ehhez a "túl erős lap"-os kérdéshez. A nox képességén és a többién is (firesworm) azt kéne változtatni, hogy a célzó területen túl csak egy kevés távolságra működjön. Annál kijjebb ne. Ezzel ez a probléma megoldódna. Egyébként fire egységek közül csak a firesworn-t öli le egyből. De akkor már az eruptiont is nerfelhetjük, mert az meg engem idegesít. Íjászokat 5-öt leöl, ha nem monu vagy well mellett hívom le. ...és még sorolhatnám. Pl. Home Soilt is nerfelhetjük, mert T1-en legyőzhetetlen vele a frost tábor. Meg frost mage-et is... pl. kevesebb hp. Vagy (itteni Gyurinak nem fog tetszeni :)) a T1-es healjét a naturénak is nerfelhetjük, mert néha kikapok nature ellen miatta :)

    Ja tegnap egy lámát leöltem (csirkének már mondtam) erre jött hogy ír a supportnak, mert túl sok volt a powerem biztos cheater vagyok :D Elmagyaráztam neki, hogy ő 2 falat húzott én egyet se -75 power én sadó lapokkal vagyok 50-60 power ő naturral 60-70 power, aztán míg ő monut épített én wellt + power és én több egységet hoztam le és veztettem (persze több maradt :D) ezárt a void power is több volt. Ha ebből nem esett le, hogy jobb vagyok nála akkor írjon tőlem :D

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák