Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz CptAdamica #8998 üzenetére

    Haverom pont ugyanebben a cipőben jár! Ő is szinte percenként fut bele valami bugba így hát a játékról is megvan a véleménye. (Már annyit szentségel discordon h kezdtem azt hinni szegénynek csak nem megy aztán már mindenre kifogást keres, de látom vagytok még így egy páran... :((( )
    Perrpill én origin szerint 105 óránál járok de a legnagyobb bug amibe belefutottam hogy egyszer a fegyvert éledéskor magasabbra tartotta ezért vállhoz véve nem láttam semmit célzáskor ... redeploy után helyreállt.
    Jah meg egyszer volt olyan hogy már csak 1 pontot kellet volna felrobbantanunk de nem éledt le a bomba , igazából így is úgy is megnyertük csak ki kellet várnunk azt a másfél percet. :DDD

    Mindegy igazából ennyi játék idővel bármelyik címben találnék már bug-ot, csak erre akartam kitérni.
    Viszont sztem ezt kimondottam valami okozza, mivel túl nagy a kontraszt egyes játékosok között bug észlelésbe.

    Akinél ennyire bug-os az már ujratelepítette legalább?

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák