Új hozzászólás Aktív témák

  • Bullitz

    aktív tag

    válasz zack #8348 üzenetére

    Még mindig ekkora divat mindent ócsárolni? Még jó, hogy a te és hozzád hasonlók távol maradnak a játéktól.. :))) no offense. Legjobb tudomásom szerint a BF4 hónapokig volt játszhatatlan. Nekem lassan 25-30 órám van a játékba, és találkoztam kb. 4-5 buggal, egyik se volt olyan, hogy elment volna tőle a kedvem.. kifejezetten jó játék lett, amilyen talán cod1 óta nem volt.. persze, lehet kell alá vas hogy ne okozzon meglepetéseket, de 2018 van, nem 2006. Az, hogy valakit nem tudsz felszedni azért van mert néha elcsúszik az ikon, már pedig nem a testnél kezdi el felszedni, hanem ott ahova az ikonját rakja a hullának, majd tweakelik és menni fog.. de tudtommal talán már javították is, ahogy sok mindent mást is még pedig patch nélkül kizárólag szerver oldali frissítéssel.. pl. a sokak által kisírt "hadnyomjamelgyorsanmertmenniakarokhentelni" dolgot.. most már max 1,5 msp alatt el lehet nyomni a képernyőt ha megfekszel. Had fogyjon el mihamarabb a ticket.. Elbaszott sok mindent fognak javítani a jövő heti patchbe, pedig annó BF1-hez sokkal több idő volt mire bármilyen értelmes patchet kiadtak.. szóval nem tudom mit kesereg mindenki, mert maga a játékmenet rengeteg változott, ELŐNYÉRE.

    És még 1x, no offense, csak úgy érzem valakinek meg is kell védeni a játékot, mert a legtöbb hozzám hasonló inkább szarik rá, és játszik, de én csak próbálok másik nézőpontot is adni azoknak akik gondolkoznak a vételen. :)

    [ Szerkesztve ]

    HALA MADRID // 18' Auris HSD

Új hozzászólás Aktív témák