Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Taplo #27460 üzenetére

    de remélem nem attól lett jó hogy 24/2 k/d-t értél el ;] am nekem is tetszik, egész kis futurisztikus akció game lett a multija, egyet sajnálok h állítólag csak ilyen holt egyszerű csapatjátékok vannak mint tdm meg az erőforrás foglalós... valami assault vagy bf szerű gameplay jobb lett volna, így a multi elég karcsú - mind1 várom a sztori miatt, meg az engine miatt is már, sztem eléggé szép lett és mondhatni jól optimalizált

    (#27461) gabipaci fraps azért veheti vissza az fpst mert van egy ilyen korlátozó opció benne, 25 v 30 (gondolom a kódolás végett) - sztem ez elég, csak ugye a játszhatóságra meg már nem nagyon

    (#27464) Bazzzs hu de buta ez a konzolos irányítás, tisztára ilyen robotos :DD @ 0:35
    2:26nál az a föld gyűrődés az mi lehetett? eléggé jó reakciója volt a helisnek, még csak félrerántani se próbálta meg a botkormányt :DDD lehet épp végignézte az élete nagy eseményeit - lepergett előtte a mozi :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák