Keresés

Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz bul07 #38427 üzenetére

    Dehogynem csak, hogy ez egy játék és ha nem tűnt fel akkor nagyon sok minden nem olyan mint az életben, mert nem is lehet olyan. Amikor segíteni próbálok(szerelni a tankot, mondjuk ilyen életben nem nagyon van, hogy a csatatér közepén 1 szál hegesztőpisztollyal megszerel valaki egy tankot) akkor ne menjen már át rajtam ha lehet, ne TK-zon le reflexből.

    Én el tudtam futni mert az ellen nem tudott pontosan lőni, ha nem így lett volna akkor ott estem volna össze helyben.

    "mesterlövés puska nem ölne egy lövésből" nem a puska a lényeg egy mesterlövésznél sem, hanem az a tudás aminek az ember a birtokában van. Ha egy mesterlövész meg akar ölni akkor tudja, hogy hova lőjön és ugyanígy tudja, hogyha csak megsebesíteni akar akkor hova. Önmagában nem lesz halálos egy mesterlövész puska, azt tudni kell használni és ez ugyanígy igaz az összes többi fegyverre is.

    Azok a "segítségek" meg ugyanúgy mindenkinek a rendelkezésére állnak. Valaki felfogja, hogy kell őket használni, van aki nem. A spot sem látszik át már mindenen úgy mint BC2-ben illetve ahhoz, hogy valaki spotolva legyen legalább 1 ember kell aki tudja, hogy kell és látja az ellenséget.

    Én alap azt hiszem 75-ös FOV-al játszom.

    (#38428) boogie84: a Ribbon-ok és a Medálok azon kívül, hogy jól mutatnak és sok extra XP-t adnak semmi másra nem jók. Lehet velük vagizni :D

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Aktív témák