Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Aim szerintem nincs benne,ahhoz azért eléggé lő mellé,meg nem pont testközép,sok ipsét csak oldalbakap.Más kérdés,hogy customszeró kevesebb élettel,de aki irigyli,talál ilyet:)
    Nomeg mivel ezt shotival is simán megcsinálom én is tdm-en,számomra nem tűnik földöntúlinak,hisz a sniper sem lő nozoommal sem nagyon félre,maximum az ember nem játszik vele így.De akár egy auto csipával,főleg HC-n szerintem simán meglepődne az ember,mit lehet alkotni,ugyanolyan fegyó az is,csak erősebb,odázgatom a dolgot,de már többször gondolkodtam,hogy kipróbálom,mindjuk a QBU sniperrel,reddottal,vagy valamelyikkel,aminek jó a célzója önmagában.
    Legtöbben azért hitetlenkedünk,mert még nem próbáltuk.A lézer meg lehet,hogy tényleg így feljavítja a csípőből tüzelést sniperrel is.Végülis annyit kell csak tenni,hogy a megfelelő pillanatban lőjön az ember.
    A rángatás meg teljesen annak tűnik,hogy nagy sensin játszik,és dolgozik az adrenalin :) Fel kell kapcsolni vagy 2800dpi-re,és rögtön így lő az ember,amikor 3centi mozdítással körbefordul a célkereszt.Cod4-et játszottam még én is nagy sensin,mert reflexgém volt még,tényleg ilyen a dolog,ha bele van izgulva az ember.
    WH persze más tészta...sok ember spotolva is ottvan a minimapon,és mivel közelieket lő,feltesz egy jó fülest,felcsavarja,és simán hallani is lehet,kik és merre mászkálnak.
    Egyébként meg szerintem kismillióan wéháznak pubszerón is,igaz ha van egy jó mav-os,vagy a videóból kiindulva valaki letesz a közelben egy t-ugs-t is,már majdnem ottvan az ember,mint azzal.Sokan nem használják ezeket,mav-ot is csak bugolni,én próbáltam egyszer rush-on pl,egy előtte keményen vesztes csapattal,védőként volt pár halálunk ugyanazon ellenfél ellen,meg rögtön wh-snak titulálták a csapat felét,pedig pusztán csak nem vették észre,hogy végig mav-oztam az egészet,és a spawntól folyamatos spoton voltak a támadók.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák