Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz zzola #37636 üzenetére

    A HUN-ra nem megyek, aszongya, nincs csipa, oké, 2x szedtek le összesen, az is gewehr 98-as fegyverrel volt... :U

    Az inf onlyval nincs bajom, sőt, néha jó, de ez a beállítás nekem nem jön be, most vagy HC az adott szerver vagy nem. Szóval fura ez így.
    Mondjuk éltem is ad admin írta lehetőségekkel: "van millió szerver, minek mentem oda." :DDD

    (#37635) sixpak: arra gondoltam, h a játék menüjében van épp, a proci 37%-on pörög és mégis 70+ fokos, nekem mikor víz volt rajta visszament 50-60 körülre ilyenkor, mert gyorsan lehűti. Léggel is a 7700K-m 68 fok volt max tegnap este, pedig nem alapon megy. Viszont nem ez a gond és úgy néz ki, h zolának szerencséje van és hálózati probléma volt, így nem akad már neki a game. :C

    #37646) zzola: igen, ilyen idióta az admin, h vki jól tolja, akkor kick meg ban, hát menjen oda az, aki szarul játszik. :DDD Ja, meg ha vele vagy, akkor nem gáz, igazi 12 éves lehet, akinek anya adott pénzt, h legyen szervere és játszhassa a szuperhőst. Biztos felállt neki, mikor kivágott, hogy neki mekkora hatalma van! :W :P

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák