Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz feco70 #10012 üzenetére

    Ha ellened vannak, ne zavarjon az a pár halál, a legtöbbjük egy kalap kakit sem ér
    és esélyes,hogy még nem gyakorlottan mozogtál, pl tipp többieknek is,totál be lehet szívatni őket,meg szimplán hasznos is:

    ha sprintelés közben lenyomod és tartod a crouch gombját, akkor elkezdesz térden vagy a hátsódon csúszni előre (nem tudom,hogy van animálva :DD ) és közben előrefelé tudsz normálisan célozni.
    Gyakorlatilag be lehet így szánkózni a fedezék mögé (vagy épp ki egy sarok mögül,meglepetésként!) és a kis uborka snipereket eddig mindig meglepte és föléd lő,elhibáz, míg sima prone esetén ottmaradsz védtelenül,jó eséllyel spotolással kivilágítva.

    Másik tipp: supportnál és medicnél nem egyértelműen jobb a nagy láda amit csak leraksz és területen gyógyít.
    A kis pouchokat kb 15 méteren belül oda lehet dobni célzottan a sérült embernek,aki ha nem sebződik közben,fel is gyógyul tőle maximumra.Szerintem nem kell ecsetelni mennyire jó ez,fedezékben maradva tudsz segíteni vagy pl feldobod a cuccos a felső emeletre kintről.

    Sniperekre visszatérve:egy kis nyomi tegnap még tauntolt is minket, hogy "lolol trench sniper shieldem van" (mert a medic 1916 akármi marksman puskával,legalul nagyon faszán lehet countersniperkedni is ám, épp lelőttem pár pofátlanabbját,őt már nem lehetett a világvégi szikláján) de a nap végén sokat ért vele, kikaptak szépen,mert ugyan mi lehet véreztünk a telegraphoknál, de élesztettünk is, és ha a fél csapatuk pöttyögtet hátulról,akkor a maradék nem elég erős hozzá,hogy disarmoljon)
    Persze azért profiba nem szeretnék belefutni,mert az gáz jelenleg, a rank 10 scout puska oneshotol ,jobb hha készíted a babaolajat,egy halom medicet meg a füstgránátokat

    @Zolar: ez így van és szomorú,de megjelenés napján mit vártál,rászabadul a rengeteg ember, tutorial nélkül (talán letolják az első küldetést előtte) és itt aztán nincs semmi ám elmagyarázva sajnos, rengeteg ifjonc is elérte már csak szimplán a BF4 óta is a lövöldés korosztályt és maximum valami COD-os "tapasztalatuk" van ahol a k/d az isten.Ami számomra a legfájdalmasabb,hogy nincs spotolás :(

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák