Új hozzászólás Aktív témák

  • szaporv

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy Acer Aspire One D255 laptop(Atom N450, Intel 3150 vga-val kombinálva), ami múlt évben még gond nélkül játszotta a flash tartalmakat (videók, játékok). Most viszont nézhetetlen, de ezt észrevettem más gépeknél is amin szintén jó volt. Vártam, hogy talán az Adobe frissít és lesz megoldás, de hiába... egyre rosszabb és rosszabb... Tudom, hogy biztonságilag foltozgatják, de ez odáig fajult, hogy az ilyen gépeken ennyire használhatatlan lett. Olvastam valami HTML5-ről amit rebesgetnek de arról is nagy a csend. Kérdem én akkor most akinek ilyen kis gépe van azt így ösztönzik arra, hogy "vegyél újat mert már gyenge, elavult a géped a mai világba"?

    Hosszas keresgélés után találtam rá erre:

    Broadcom Crystal HD MiniCard BCM70012:
    Multistandard high definition video decoding in the following formats:
    H.264/AVC HP at L 4.1 1080p/1080i, 40 Mbps
    SMPTE VC-1 AP at L 3 1080p/1080i, 40 Mbps
    WMV9 (VC-1 SP and MP)
    MPEG-2 MP @ ML and MP @ HL
    QVGA to Full HD (1080p) support
    Streaming Media playback on netbooks/nettops
    Blu-ray disc playback on netbooks/nettops
    Protected media playback on netbooks/nettops

    Meg erre:

    Brodacom Crystal HD Minicard BCM70015:
    Provides software support for Adobe Flash Player (v10.1), Windows Media® Player (v12), as well as support for other third-party media players including both commercial and open-source
    Supports standard definition (SD) and HD multi-format video decode of industry standard codecs (H.264/AVC, MPEG-2, VC-1, WMV9, MPEG-4, DivX®, Xvid and AVS), enabling users to enjoy a mobile media experience with no frame drops or jitter, even under a heavy CPU load
    Is optimized for motherboard designs and is also available in the PCI Express® mini-card module format

    A 15-el végződő a 12-es továbbfejlesztése de jelentősen olcsóbb :Y

    Rajtam kívül találkozott valaki már ezzel a flash problémával ilyen típusú gépeken, netbookokon? :R

    hp Elitebook 8540p

Új hozzászólás Aktív témák