Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latzycha

    csendes tag

    válasz GrandeP #30704 üzenetére

    Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és tanácsokat "bios frissítés pendrive-ról" kérdésemmel kapcsolatban, de még mindig csak fél sikerről tudok beszámolni. Tehát a gondom az volt, hogy floppy híjján, usb-ről akartam frissíteni egy MSI 7125 lap biosát, de nem hajlandó usb-ről bootolni. A tanácsokat végigpróbáltam, de a probléma továbbra is fennáll. Semmi baj, mert továbbléptem és újabb problémákról is be tudok számolni:) A legegyszerűbb az lenne, ha a Live update5 nevű program megcsinálná windows alól, ahogy a youtube-on láttam, de nálam természetesen az sem működik. Odáig megy minden simán, hogy zárjak be mindent és start. Így teszek, de ezután semmi nem történik. Mintha a frissítő program is bezárulna... Esetleg erre valami magyarázatot tud adni valaki? Aztán, GrandeP mester javaslatára ms-dosból indítom a frissítést, ami működik is! Egészen addig, amíg megkérdezi, hogy mentse-e a jelenlegi verziót? És ha igent mondok neki, akkor kér egy nevet, amire elmentheti. Nos, itt akadtam el. Megadtam neki, hogy "old", de ezt nem fogadta el és úgy megijesztett, hogy elfelejtettem felírni a hibaüzenetet. Mindenesetre többször nem mertem megpróbálni, előbb inkább kérdezek. Itt konkrétan mit rontottam el? Talán túl kevés a karakter? Egyáltalán szükségem van a mentésre? (mondjuk már abban sem vagyok biztos, hogy a frissítésre szükségem van)

Új hozzászólás Aktív témák