Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz quailstorm #106258 üzenetére

    a videokártya meg a ram amit akarok csak azt lett volna a fö kérdés hogy mennyit bir mert ugy tudom az is számit.mert hiába bir 16 gb-ig a ramot böviteni ha nem tudja az alaplap felhasználni vagy egy rohadt erös videokártyát venni ha szintén akkorát nem bir de lehet én beszélek hülyeséget.alaplap meg procit nem cserélnék.akkor pontosan milyen videokártyát ajánlasz??invidia a legjobb nem??játékokhoz és az asus ??a gépem is az nekem az a márka szimpi.asus invidia 2gb-os ddr 5 vagy csak drr 3 és 1 gb-ost bir??azt hogy bezároig azt pontosan mit jelent??aztán ha ez megvan lehet hogy akkor egy alaplapot meg procit veszek hozzá ahogy mondtad egy i5-öst.alaplap milyen lenne??4 magos legalább az biztos de azt majd meglátjuk de aztán lehet lekoppintok valami gamer gépröl vagy leézem hogy a mostani játékokhoz mit kér a játék.köszi és bocsi a beszolásért csak kinek mi az erös gép ki mire használja.nekem konzolom van xboxom a pc csak hobbi mert sok olyan játék van ami mondjuk nincs xboxon hanem csak ps3-4 en stb de annyi.a konzol azc mondig is királyság lessz de a pc-n is kezdem élvezni ha épp nem akarok konzolozni hanem csak pötyögni egy kicsit.na szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák