Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34929152

    törölt tag

    válasz #64791808 #422 üzenetére

    Ha figyelmesen elolvastad volna a hozzászólásomat, és nemcsak azzal lettél volna elfoglalva, hogy mélyen behajolj egy moderátornak, akkor észrevehetted volna, hogy nem az volt a bajom, hogy nem kezdtetek el gyűjtést szervezni. Arra sem vágytam, hogy x ezer felhasználó beírja, hogy nincs. Egy, EGY nincs is elég lett volna!
    Továbbá, mint azt jeleztem is, fúrószárra már nincs szükségem, úgyhogy köszönöm szépen az értelemtől fénylő megnyilvánulásodat, de már nincs probléma. Probléma az ilyen baromarcúakkal van, mint amilyen te is vagy.

    És már megbocsáss nekem, de az Atyaistentől sem tűröm a kioktatást. Miért ne vágjak vissza ugyanazzal a stílussal? Csak az ilyen nyikhajoknak szabad, nekem nem, vagy mi van? Lehet moderálni úgy is, hogy közben nem ül az ember magas lovon. Én már találkoztam olyannal, aki így csinálta. Őt nem is utálom, ellentétben a védenceddel, ne félj.

    És mondd csak! Honnan a francból hiszed, hogy ismersz engem? Mit tudsz te rólam? Az idebüfizésed alapján nem sokat, így ítéletet mondani sincs jogod! Ilyen hatalmas tapasztalattal azt is tudnod illene, hogy itt saját magát nem tudja törölni a felhasználó.De hogy legyen hely az adatbázisban az ilyen kiválóságoknak, mint te meg a társaid, haladéktalanul lépéseket teszek, nehogy tovább rontsam a levegőtöket, és megállj a fejlődésben.

    Egyébként a pszichológusodra, köszönöm, de nincs szükségem, mert ha belőled csak ilyen szar alakot tudott faragni, akkor nem lehet valami nagy szakember.

Új hozzászólás Aktív témák