Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    köszönöm!

    akkor az örvény lesz az
    remélem most is olyan félelmetes lesz, mint 12 éves koromban éreztem ... de biztos nem ... mint ahogy a twin peaks is csak pár álmos ásítás erejéig tudott megborzongatni ... pláne azok után, hogy kiderült, ki is ölte meg laura palmert!

    (#15370) Rivaul:
    sajnálom ....-( direkt a "játékbaba" szót írtam be
    mert tavaly nyáron jöttünk be kocsival, és a lágymányosi hídtól lépésben jöttünk a margit hídig, utána már rátempózott s forgalom, és próbáltam rákeresni a "baleset margit híd" string-re ... hát ... jött ott minden ... de a durva találat kb. fél év mulva érkezett el, amikor egy olyan baleset fotóját láttam, amit már nem vett be a gyomrom ... szóval sajnálom, .-( ha hasonló élményben volt részed a google keresés folytán!

    amúgy én hajnal 2 előtt nem alszom .-) standardé vált ...
    néha még hajnal 4 kor is azon kapom magam, h feküdni kéne, mer már világosodik ,-D
    5 kor lefekszem, (átvánszorgom a babzsákból az ágyba) 5.30 kor talán alszom 9-ig ... majd 10-re beérek ... ha beérek .... de tegnap reggel pld. 9-kor a babba ébredtem ... akkor mentem "lefeküdni" ... 9.30ig élveztem a matrac nyújtotta élvezeteket, meg a kinyújtózkoási lehetőséget....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák