Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz balage06 #277 üzenetére

    Igen. Ezzel tisztában vagyok. WMD tag voltam a PC1-nél. Azután néhány hiba a PC2-ben se lett javítva, sőt a PC2 befejezetlen maradt a mai napig, de support már régóta nincs rá. És mit ad isten? Itt az AMS2-ben visszaköszönnek ugyanazok a hibák. Olyan hibák is, amik SMS szerint magszintű hibák, vagyis a gyökerektől kellene újra indulni, ha javítani akarnák. Tehát ezt a Reiza se tette meg vagy nem mondtak igazat SMS-éknél és utólag is javítható lenne vagy már örökre benne marad az AMS2-ben is. Ki tudja? És akkor itt van még a tartalom kérdése is. SMS-ék legalább teletömték népszerű tartalommal a játékot. Reiza elvétve rakott bele olyasmit ami vonzó egy európai számára is. Itt megjegyezném, hogy én örülök a számomra ismeretlen pályáknak is, mert legalább nem a már szinte unalomig ismert heszínek köszönnek vissza. De hol vannak a licenszelt tartalmak? Autók és pályák.
    Igazából megértem, hogy nincs elég pénzük a licenszekre... csak nem érdekel.
    Valódi pénzt kérnek a termékükért, tehát én cserébe valódi tartalmakat szeretnék a pénzemért látni. Számomra ezek a brazil csodák olyanok, mintha csak a fantázia szüleményei lennének, tehát különösebben nem érdekelnek és ezzel biztos nem vagyok egyedül. Csak rá kell nézni a játékos bázisukra.

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák