Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe fiú

    senior tag

    válasz gabber01 #32954 üzenetére

    Ha figyelmenes olvasnál akkor láthatnád, hogy én is azt írtam, hogy nem kellene torzítson önmagában egy erősítő sem..maximális kivezérlésen viszont szinte az összes erősítő torzít, akkor nyitófeszültség lép fel, hogy egyik alkatrész sem tudja azt elviselni, sehol nem szoktak egy erősítőt maximálisan kihajtani, legyen az hangosítástechnika, autóhifi, home-hifi...

    Ezt a gain dolgot légy szíves fejtsd ki..ha jól tudom bele se folytunk a gain dolgába..A gainnal ugye előfeszítést állítasz be, a bemenő jelhez paraméterezve, vagy ha jobban tetszik ezzel állítod be egy erősítő tényleges erősítését, minden erősítőnek van egy bizonyos alap teljesítményerősítése a gainnel csupán a bemenő jel teljesítményarányához lövöd be az erősítőt..de várom a te véleményedet is.

    picipeti: Én is azt írtam, hogy a fejegységek 80% körül érik el a max. dinamikatartományukat, viszont vannak fejegységek, amelyek 100% kivezérlés mellett is tiszta szinusz jelet küldenek ki magukból, ilyen pl. az Alpine 9855.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák