Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz gabber01 #31263 üzenetére

    Én nem az mondtam, hogy egy gyári fej szükségszerűen rosszabb, mint egy aftermarket. Viszont egy jobb fajta fej egyértelműen jobb a gyárinál.

    Semmi konkretum nincs abban amit irsz, ez siman csak altalanositas. A kimenet zajszintjet nem az hatarozza meg hogy gyari-e a fejegyseg vagy nem. Sot szerinted ki gyartja az autgyartok fejegysegeit?
    Par pelda: Kia => Clarion, BMW => Alpine, VW => Blaupunkt. Nyilvan nem a legfullosabb fejegyseguket fogjak betenni, de nem is feltetlenul a legaljat. Vagy szerinted kifejlesztenek egy direkt szart? ;]

    Jó esetben is lesz egy közepes minőségű hang.
    Ami eleg is annak aki nem versenyre akar jarni. Menet kozben sokkal fontosabb egy jo szinpad es a dinamika, minthogy meglegyen minden nuansznyi reszlet a zeneben, egyszeruen nem hallod ki a menetzajok miatt, hiaba boritod a kocsiba a vilag osszes bitumenet

    Ráadásul a legtöbb DSP inkább ront a helyzeten, mint javítana, ami jó, az meg drága.
    Hany DSP-t probaltal mar?

    Pláne, hogy egy kezdő user elveszik a sok beállításban, nem fogja tudni használni megfelelően
    Ilyen alapon nem kell aftermarket fej sem, mert azon tobb a beallitas mint a gyari fejeken.

    Majd ha már százezrek mentek a rendszerbe, meg milliókat verdesi az értéke, akkor lehet DSP-t belepakolni.
    Ezt az osszefuggest nem ertem.

Új hozzászólás Aktív témák