Új hozzászólás Aktív témák

  • Mathiask

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #4184 üzenetére

    Tiger:
    "A legendás hangdoboz tervező a jelek szerint hülyeségeket beszél."
    dgyuri123
    "Nem értem, hogy lehet ilyen "hitvallású" ember olyan fontos pozícióban, mint Andrew Jones"

    Gondolom úgy hogy az emberek szeretik a munkájának eredményét. Én nem tudom hallottam-e ő általa tervezett dobozt, de sok jót olvastam a dobozairól. Nyilván tud valamit. Mint ahogy gondolom Nelson Pass is és ő is mondott hifis szemmel nem túl népszerű kijelentéseket a bejáratásról.
    Azért csak letettek valamit az asztalra az évtizedek során. Mi meg mondjuk nem. Ettől még lehet hogy tévednek és nekünk van igazunk, csak elég kicsi a valószínűsége. Azért ők mégiscsak ebből élnek és mégiscsak üzleti érdekük is függ az említett dolgoktól, arról nem beszélve hogy nagyságrendekkel több erőforrásuk van megvizsgálni minden szóba jöhető jelenséget. Ilyenkor én azért úgy vagyok vele, hogy nem próbálok meg okosabb lenni náluk, mégiscsak ők vannak benne én meg kívülálló vagyok. Tudom hogy mindenki ért mindenhez, foci, stb. De azért én inkább nem mondanám meg nekik hogy tévednek, kb olyan mintha megmondanánk Senna-nak hogy azt ott nem úgy kell bevenni. Innen a fotelből.

Új hozzászólás Aktív témák