Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Mathiask #3809 üzenetére

    Venti: nem. :( Ezek a HAT-ek eléggé összezárnak, néha 1-2 mm a rés köztük (néha picit több, de ennek akkoris kevés). Hőcsöves megoldás lenne a jó, mint PC-ken, oldalra kivinni a Pi három melegedőbb procijáról a hőt és aztán azt lehet úgy hűteni meg megfújni, ahogy akarjuk. Sőt, ha egy nagyobb "talpra" vagy ilyesmire vinné ki hőcsővel az ember a meleget, azt utána lehetne készülékház oldalára is felcsavarozni pasztával, a túloldalt pedig a nagy passzív bordák és kész is. De ilyet még nem láttam egyelőre, érnie kell ennek a dolognak, a Pi4 az első kicsit jobban melegedő Pi, 3B+ -ig nem kellett ezzel foglalkozni. A 4-esé sem vészes, de szignifikánsan több, nem véletlen a bordaválaszték hozzá.

    Transport Pi: aha :K Őt még nem is láttam egyébként. Azaz a listában igen, csak átmentem felette, gondoltam, atyaég, na ezen van minden cifra, akkor nem ez kell nekem, biztos kompromisszumokkal teli.. - nyilván hülyeség, IANCANADA elég precíz geek arc, ahogy elnéztem, nálam sokkal okosabbak validálták számos konstrukcióját, kifogásolták (aztán megértették, miért nem úgy lett, ahogy ők akarták), szóval tud a srác, szerintem a TransportPi is egy nagyon jó eszköz lehet. Rákérdezek, mit lát az, aki próbálta.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák