Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #1482 üzenetére

    Bocsánatot kérek mindenkitől, akinek a töke tele van ezzel, teljesen jogosan, de sajnos nem vagyok az a típus, akit nyugodni hagy, ha indokolatlanul sértegetik.

    Ennyi történt:
    Pazolini:
    Az ilyen áradozásokból mindig gyököt kell vonni.
    Liszi:
    És gyökvonás után még el kell osztani hattal.
    Ennyi történt. Ez volt az a hozzászólás, amire te magadból kikelve így reagáltál:

    -magasröptű szösszenetet. Ezt érdemes volt megosztanod
    -meghazudtoltok több embert
    -csak három - négy embernek lehet igaza? Mindenki más hazudik?
    -Te kezded most is.
    -a kezedet dörzsölve hánytál oda egy megalapozatlan véleményt
    -Liszi szerint nem piros a "piros"
    -odavetni flegmán, hogy vonjunk gyököt egy hozzászólásból
    -engem ért utoljára egy "vád", hogy pont ugyanazt csinálom, mint Ő
    -meghazudtol, vétóz egy tapasztalatot és még meg sem próblja kultúráltan tenni, csak ujjal mutogat

    Kedves György! Te arányosnak találod ezt? Nem érzel némi ellenmondást az én pluszegyezésem, és az általad írt dühös reakciók között?

    Senkit nem hazudtoltam meg, senkire nem mutogattam ujjal, mindössze reagáltam egy nekem tetsző hozzászólásra, pluszegyeztem egy véleményt, amivel egyetértek. Pont úgy, mint más is szokta. Ezt teljesen kultúráltan, és fórum-kompatibilisen tettem. Egyébként abszolút nem rólad és nem a te tapasztalataidról szólt az, amire többen is regáltunk, hanem egy jelenségről. Az, hogy te magadra vetted, az nem engem minősít.
    SEMMI olyat nem tettem, ami okot ad a kirohanásaidra. A hátamon fát lehet vágni, de te már átléptél egy határt.

    kammerer: Nem csinálok mást. Eddig nem csináltam olyat, amit át kellene értékelni. [link]

    Igen, ez személyeskedés, de válasz a személyeskedésre, amit már többedjére nem én kezdtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák