Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeronimoTama

    tag

    válasz Speciali #35653 üzenetére

    Akkor ilyet, a távirányító nélkül megvagyok mert már legalább 5 éve nem tévézek :)) , a lidl-ösre nem várok kitudja mikor lesz, de mire vennék lehet pont berakják, hátha :)

    Köszönöm a segítséget :R

    GTAO: tamadotcom

  • thyeby

    őstag

    válasz Speciali #35653 üzenetére

    Elég sokféle porszívó megfordult már a kezemben. (Nekem a lidis egyáltalán nem jött be.) A cél egy nagyobb Festool - azt hiszem, abban hiba nem lesz.
    Legnagyobb gondom mindig két dolog volt. Egyik a hangerő, másik a tartály mérete. Az automatikus bekapcsolás szempont, de csak hátul, a vokálban. Inkább a tartósságra hajaznék.

    Csupa véletlenül került a házhoz egy nagy állat Ghibli. Nagyon kellemesen csalódtam benne - annak ellenére, hogy nem kifejezetten a faipar számára fejlesztették. Csendes, nagy erővel szív, nem fúj vissza semmit, és robusztus mérete ellenére is jól elférek tőle - nem kevésbé, mint a többitől. Porzsák van benne, és meglepően jóféle. Nincs automatikus indítás. Ezt olyan egyszerűen oldottam meg, hogy egy mezei kínai kapcsolós elosztó ugraszt mindent egyszerre. (Ha ezt elfelejtem bekapcsolni, a Domino se indul, így szívás nélkül nem járhatok. :DDD ) Sosem mértem, mekkora tartálya van, de piszok nagy. Amikor tele van, alig bírom megemelni. Legutóbb fért volna bele még jócskán, és a 120 literes kuka úgy egyharmadig telt meg tőle. Mivel notórius megfeledkező vagyok porszívó ürítés tekintetében, ez bejött. Ennyit kell megjegyeznem: Tavasz van, vagy ősz, és volt-e már ürítve mostanában. Fél évig ugyanis nem tudom tele koszolni - úgy, hogy elég sok gépet kiszolgál. Tulajdonképpen ez volt, amiért az idők során beleszerettem. Megy vagy öt éve legalább. És semmi baj nem volt eddig vele. Legtovább tehát ez bírta nálam.

    Annak ajánlom hát a figyelmébe, aki extrém nagy tartály láttán jön izgalomba.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák