Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz fattyu666 #7997 üzenetére

    "Ez azt jelenti, hogy a terheléstől függően szabályozza a szerszám fordulatszámát?"

    Nem.
    Azt úgy tüntetik fel, hogy konstans elektronika. 20 ezer pénz alatt ne számíts ilyen extrára.

    Vannak, akik esküsznek az Einhell-re. Én ellene esküszök még barkács szinten is. Azt figyeltem meg, hogy aki dícséri, az összehasonlítási alap nélkül teszi. Megvette, elégedett vele. De nem tudja, h kategóriájában léteznek jobbak hasonló árfekvésben - mert nem használt még jobb gépet.

    Az Einhell ReD-et nem ismerem. Biztosan van bennem érzelmi indíttatás, de a következőhöz hasonlítom:
    A tecsó elb@szta a minőséget ezzel a tecsógazdaságos szlogennel. Ha vmi tecsócsomagolásban van, nem fogy. Erre bevezette, hogy tecsószínes tecsógazdaságos. Hát, a picsa tudja, milyen minőség lehet az a tecsószínes tecsógazdaságos, de köszönöm, nem kérek belőle. Megtanultam, hogy a tecsógazdaságos nyíltszíni kopasztást jelent.

    Próbálkozz vele, hátha bejön! Ilyenkor az ember nem tehet mást, felvállalja a kockázatát annak, h jól bevásárol.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák