Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Bubi #11051 üzenetére

    Ja, az enyémet is vastag por lepte nemrég. Ágaprításhoz kotortam elő a setétből.
    Hiába az újon bármilyen csiriviri, nálam már elromlott a renoméjuk ahhoz, hogy 35 rugót kicsörgessek érte. És akkor 65 ezret fizettem egy kis szar gépért, ha megveszem, mert az előzőt 30-ért sózták rám. A DW 702-esemet pedig 76-ért vettem újonnan. (Ritka akció, azóta se volt ilyen.) Na, azzal egyetlen metebó sem lehet köszönőviszonyba -álmomban sem gondoltam, hogy ennyire hibátlan gépet is lehet alkotni, míg ki nem próbáltam egy nagy munkával.
    Abban igaza van Márton kollégának, hogy a DW a gérvágók királya. Madmax81 azt mondta, amikor panaszkodtam a Makita kotyogására, hogy nincs olyan gérvágó, ami semennyit se kotyog. Megnéztem a boltban a Festo Kapex-ét, valóban, annak is volt pici kottyanása. (Nagyon pici, de egyértelmű kottyanás.) No, ennek a DW-nek semennyi sincs, pedig már soksokezer vágáson van túl a lelkem. És bár tetszik nagyon a Kapex, nem cserélném el, még úgy sem, ha ráfizetnének, pedig ez az olcsóbb. Szóval biztosan valami ilyesmit akart mondani Márton, csak nem fogalmazott elég árnyaltan.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák