Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbea

    csendes tag

    Jó reggelt!
    Szeretném a segítségeteket kérni.
    2 órája úgy ültem a gép elé. hogy vennem kéne egy dvd lejátszót, de kiderült, hogy ez ma már elavult, médialejátszóra van szükségem. (igen, nem vagyok egy technikailag naprakész ember)
    Van egy tizenéves Sony tv-nk, ami tökéletesen működik, nem szeretnénk venni másikat, míg ez megy.
    UPC rögzítős beltéri van rácsatlakoztatva.
    Eddig egy ezeréves dvd (USB-s) lejátszóval néztünk filmeket, de az idő múltával egyre kevesebb formátum felel meg neki.
    Vagyis szeretnék egy olyan lejátszót beszerezni, ami a letöltött filmeket elviszi.
    A tv ugye hagyományos, nem lapos, normál, sztereó, olvastam, hogy esetleg ez gond lehet, a hang kimenet miatt??
    Semmi másra nincs szükségünk, mint egy USB csatlakozóval ellátott lejátszóra, ami minél több formátumot támogat. Gyakorlatilag filmnézésre kell.
    Olvastam jókat az Asus O'Play készülékről.
    Nagyon köszönöm, ha segítetek.

  • Kisbea

    csendes tag

    válasz Multibit #48630 üzenetére

    Köszönöm!

    Hát, igen, megfosztom;)
    De eddig sem hiányzott.
    Sokat járunk moziba.
    Ami jó, egyszerűen nem vagyok hajlandó kidobni.
    Működik hibátlanul, alig használjuk, este egy-egy film.
    De lehet, hogy 2 hét múlva behal, ez tény, anno a Trinitron nagy dolog volt, de vagy 15 éves.
    De a másik TV egy LCD, Samsung, (vendégszobában, alig van használva) 2 évesen kiírta, nem működik a HDMI csatlakozó, azóta az is scart-tal megy.
    Szóval nehezen válok meg attól, ami már hosszú évek óta hibátlanul megy ( a hűtőmet meg sem merem mondani, hány éves).
    Típust esetleg tudsz ajánlani?
    Olyan 20.000 körül?

    Aztán ha mégis behal, majd veszünk egy olyan TV-t amin van USB bemenet.

    Köszönöm:))) :B :B :B

Új hozzászólás Aktív témák