Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz TCr #5799 üzenetére

    A beépíthető merevlemezes cuccokat támogatom, több okból. Egyrészt kulturáltabb a megjelenésük, mint amikor egy szappantartó méretű dobozból kiáll az USB-kábel, és belemegy egy kétszer akkora dobozba, másrészt szvsz kisebb a hibalehetőség (sok mobilrack tápegysége viszonylag hamar megadja magát stb.).
    Viszont az USB-n csatlakoztatott vinyóknak megvan az az előnye, hogyha sokat akarok rá másolni (viszonylag gyorsan), le tudom választani a lejátszóról, oda tudom vinni a gép mellé, és fel tudom rá másolni rá (a hálózaton elérhető sebességhez képest jóval gyorsabban) az adott anyagot.
    Úgy gondolom, hogy az A210 (kis túlzással) egyesíti magában a kétféle megoldás előnyeit: hiszen az egyik USB-csati pont erre van rajta kitalálva (ti. hogy rajta keresztül elérhető a belső tár). Nyilván nem helyettesíti teljes körűen a mobilrack-et, de amire nekem kell (fentebb részletezve), arra ugyanolyan jól használható (eseti jelleggel).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák