Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    Látom, Syl problémája a CFW-telepítéssel megoldódott, és ha jól értem, egy másik gép használata volt a megoldás.

    Én szó szerint évekig küzdöttem azzal, hogy az N18-asomra Tomatot varázsoljak -- a topicjában szórakoztattam is ezzel a népet rendesen.

    Komplikálta a helyzetet az is, hogy háromból két N18-assal nem ment ez a művelet, pedig egyébként hibátlanul működő eszközök voltak.

    A megoldás végül, szó szerint több év alatt beleölt sok tucat órányi kísérletezés után az lett, hogy egyszer lustaságból a nejem notebookjával próbálkoztam, és azzal csont nélkül sikerült a művelet. Tehát pár N18-as egyszerűen nem szerette az én asztali gépemet, illetve annak a hálózati adapterét. Azóta több másik géppel is próbálkoztam, illetve visszakértem egy kis időre a másik renitens routert is, és azzal is úgy alakult, hogy kizárólag az én PC-mről nem fogadják el a FW feltöltését!

    Ezt itt a Fórumban meg is írtam, és többen is jelentkeztek, hogy náluk is ilyen probléma állt fenn, de másik gépre váltva már nem jelentkezett.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák