Új hozzászólás Aktív témák

  • zedcon

    tag

    válasz krealon #1426 üzenetére

    Pedig nekem átviszi Wi-Fin is az IPTV-t az egyszem AC57U. :R Rácsatlakoztam vele Jelerősítő üzemmódban a SageCom 5Ghz-es hálózatára (link rate 780Mbps), amin be van kapcsolva a pppoe passthrough és DHCP és így megy. Csakugye tudok -e még valamit állitani az Asuson a kérdés. Nem akarok custom firmwaret ha lehet. A Sagecomon beállitottam a 100-as csatornat 5Ghz és Auto frequencián. Lehet azt 80Mhz-re kéne állitani mert szobán belül van az egész. Mindenestre hasit az IPTV, de nagyon ritkán (van amikor egész nap egyszer se) megáll és akkor kb 10 percig áll a kép majd megy tovább az adás. Nem tudom, hogy ez a Sagecom vagy az Asus (kevéske) 128Mb memóriája okozza. Lehet egyszer kipróbálom a N18U-val a lassabb 2,4G-vel, de 256Mb memóriával.

    (Mindenestre lehet tényleg szerencsés vagyok, hogy V1-es verziót kaptam az Aquaban, mert nem tűntetik fel a webáruházban, kemény 14890 Ft volt és szánalmas, hogy 4 magos drágább tömegecikk Broadcom chipkészletek nem képesek HWNat-ra. Sajnálom a jövő vásárlóit, hogy átverik őket és okos megoldások helyett izmosakat, de hulladékokat kapnak :W )

    Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

Új hozzászólás Aktív témák