Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Tegnap írtam az Asus -nak és rákérdeztem a garira, mivel új lapot kapott, így mi változik.
    Ezt a választ kaptam rá most:

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az ASUS Magyarország ügyfélszolgálata nevében köszönettel vettük megkeresését.

    A regisztrációban szereplő adatok nincsenek összekötve a szerviz rendszerrel, így nem látjuk mi van oda feltöltve.
    A készülék garanciája tartalmaz 1 éves kötelező és egy éves önkéntes jótállást tartalmaz. Az önkéntes jótállás a gyártó előírásai szerint működik. Ebben az időszakban nem indul újra a készülék garanciája például.
    Az alkatrész csere az önkéntes garanciális időszakban történt meg, így a javítás lezárásától számítva az alaplap 1 év garanciát kap újra. Tehát az alaplapja 2020 március 12-ig lesz garanciális. A készülék többi alkatrésze a vásárlástól számított két évig.
    A készülék alapgaranciája a szervizben töltött idővel hosszabbodik meg ez számításaim szerint 15 plusz napot jelent. A logisztikai idők nem számítanak bele sajnos a kiterjesztésbe.

    A készüléke a tegnapi napon elkészült. Ma vagy holnap kézbe is veheti.

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák