Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher

    őstag

    válasz Moleskin #1966 üzenetére

    Hi!

    Valszeg nem egy kaliber a két lap...anno P5Q Dlx-em volt és abban a topikban nem éppen voltak hasra esve a sima P5Q-tól. A tuning kérdéses ebben az esetben....4x2gb ramot 1100Mhz-nél feljebb tornászni nem tudom mennyire lehetne ismerve a 2gb modulok tuning kapacitását, de mehetne is akár ezt ki kell próbálni.....
    Az, hogy nincs a listában attól még simán működni fog...nekem olyan ramjaim vannak (meg voltak) amik a közélben nincsenek a listának és mégis tökéletesen üzemelnek.
    Nincs inkompatibilitás Win7 alatt miért lenne? :)
    Van gyakorlati haszna az OC gombnak a lapon? Mármint milyen oc gomra gondolsz? Start és Reset van csak....aki tuningol és nincs házban a lap vagy házban van, de hozzáfér az tudja használni, de inkább első esetben van értelme amúgy nem sok.... :N
    A kijelző tud monitorozni hőmérsékleteket, feszültségeket biosból beállítható, hogy mit mutasson ezenkívül igen a hibát is kiírhatja, mert post-nál kiírja pl. azt is, hogy check cpu, vga bios stb......
    Az X-Fi kártya igazából nem az...Soundmax chip van rajta csak kompatibilis az X-Fi szoftverrel amivel talán picit jobb hangminőséget lehet elérni bár állítólag nincs rossz hangja ennek a Soundmax-nak, beállításokat nem nagyon tudom, mert nem használtam még...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák