Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Bandit21 #4809 üzenetére

    Nyugtasson az, hogy ha sikerül felszenvedned az safety ratingedet, onnantól kezdve már nem sokat fog számítani. Szerintem a te extrém eseteden kívül nem sokan foglalkoznak vele. Én azt se tudtam mi az amíg gyakoroltam, hogy online vállalható legyek, utána meg 99-en megragadt és egyszer ment le 98-ra (mikor nagyon gyökérül jöttek nekem egy szerveren). Főleg, hogy LFM-nek van sajátja, szóval onnantól tényleg nem az fog számítani.

    #4810 mmdms
    60 is rohadt sok tud ám lenni (de szerintem 100 felett nem vesz el). Az kb 2-3 top 10 helyezésnyi pont (split ELO-tól függően). Én csak múlt héten értem vissza 1480-as ELO-ra, miután veszítettem 300-at disconnectek miatt (-200 meg még pluszban a saját hülyeségem :D). Amíg rookieban vagy addig úgyis csak az SR a fontos (mondjuk DC esetén nagyon keményen vesz el onnan is).

    A héten szeretném időben lemérni, hogy mennyi idő mire gyors leszek egy full ismeretlen pályán. Kyalami-t ezelőtt még egyáltalán nem láttam, semmit nem tudok róla, szóval teljesen jó ezt lemérni.
    TraxionGG track guide-ot követve próbálom megtanulni, eddig 2x10 perces session után valahol 1:44.3-nál járok. Ahogy nézem a cél valahol 1:41-42 között lesz, szóval még eltart egy darabig mire online merészkedek (plusz holnap holnapután nem is fogok játszani meló miatt).

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák