Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    Így közel 50 óra után, vegyesek az érzelmeim. Pár dologban visszalépés, bizonyos dolgokban viszont érzem a fejlődést. Grafika szerintem nagyjából hozza azt a szintet amit az Origins, de több grafikai bugot tapasztaltam az Odysseyben. Furán megjelenő/eltűnő àrnyékok itt ott, a tábortüzeknél lévő tűz füstje is sokszor érdekesen néz ki, mintha ugrálna vagy nem tudom. Az a bizonyos feature ami már kb ezer éve jelen van az AC játékokban, hogy ha kijövök a vízből utána egy darabíg még vizes a ruha, és fokozatosan szárad meg. Ezt itt nem látom. Apróságok de na, tavaly az Originsben ilyenekkel nem találkoztam. Először tetszett az új inventory, hogy így külön pakolgatod a felszerelési tárgyaidat a karakterre. De aztán eszembe jutott a Unityben is hogy utáltam hogy olyan cuccban kell rohangásznom aminek a statja tök jó meg minden, de kinézetre meg nem igazán tetszik. Na itt is ezt érzem. Persze lehet egy adott tàrgyat upgradelni is, emiatt egy kicsit jobb a helyzet. Viszont az az igazság hogy, szánalmas ugyan de nagyon sokáig kék cuccokban jártam mert mondjuk nem tetszett a lila meg a sárga se. Simán jobb volt az Originses megoldás hogy tudtál skineket változtatni. Akkor nincs legalább az a probléma se hogy nem összepasszoló ruhákkal vagy felöltözve. Ami tetszett hogy megint lehet hajókázni. Bár sztem közel sem olyan élvezetes mint a Black Flagben. Nagyon furán mozog a hajó. Olyan hajtűkanyarokat csinál hogy eléggé hajmeresztő, nagyon mozgékony az egész. Nem hiszem el hogy azokkal az evezőkkel ilyen hirtelen irányváltoztatásokra képes lenne egy ilyen hajó. Összességében azért élvezetes a hajózás, főleg mikor a kis kadétok rázendítenek egy nórára. De valahogy kevésbé érzem a késztetést hogy vízre szálljak mint anno a Black Flag esetében. Alekosz csávó meg hát... Kassansdra egy picit lehet szimpatikusabb, de nem hiszem hogy sokáíg megmaradnak emlékezetemben, mint Ezio vagy akár Altair, vagy a Kenway család. Még eskü Bayek is szimpatikusabb. Viszont mindez eltörpül amellett a borzalom mellett amit műveltek az arc animációkkal. Te jézusom... Nem értem hogy pár éve a Mass Effect Andromédát szana szét szedték ezért. Itt ez senkit nem zavar? Fura. Engem nagyon kiábrándít ez a fura arcmimika meg gesztikulálás. Direkt megnéztem, elindítottam az Originst, hátha már ott is ilyen szörnyű volt, de nem. Az még ehhez képest vállalható. Nem rossz játék de az ilyen problémák miatt érzem azt hogy kár volt ezt idén kiadni. Nem úgy volt különben is hogy már nem fog évente AC játék megjelnni? Meglátszik hogy erre nem jutott annyi idő mint az Originsre, még úgy sem hogy már javában fejlesztették ezt is mikor haladtak az Originsel. Jót tenne ennek a sorozatnak is egy paradigmaváltás, mint ahogy pl a Resident Evil játék is változott, vagy ott van az Alien Isolation. Jó lenne egyszer valóban egy assasin bőrébe bújni mint régen, vagy inkább máshogy, sokkal jobban. Nagyobb hangsúly lehetne a sunyuláson, csendes gyilkoláson, és utána eltűnni a tömegben. Eskü egy Sniper eliteben vagy egy Hitman játékban több assassin's creedet vélek felfedezni lassan mint a nevével fémjelzett játékban.

Új hozzászólás Aktív témák