Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Wow! Nagyon sok alternatívát ajánlottatok ilyen rövid idő alatt is, ezt köszönöm. Aryes-el már váltottunk pár sort, ő ajánlott titeket hogy több szem többet lát, ami be is igazolódik ahogy látom. (egyébként igen, a másik 2 gyerek leányzó, bár ők már nagy culák 15, 17).

    Szóval átnéztem gyorsan az ajánlatokat. A legelső amit gyapo11 ajánlott egy szinpatikus árazású dolog, pont amiatt ahogy Janos250 mondta, nem egy darab kellene. Pedig a kész megoldás szimpatikus de biztos vagyok benne lesz majd rokon aki kitalálja hogy neki is kell :D Amit az olcsó PIR-be problémának látok hogy van ugyan egy fix állíthatósága és közvetlen kapcsolná a ledet, de az ahogy nézegettem őket ilyen cca 6 perc. És nem váltana színt.

    Jó ötlet a dupla fal beépítés miatt. Úgy is marha nagy egy OSB, simán ketté tudom vágni így többe sem kerülne.

    A telefonos elérhetőség kényelmes lenne viszont. Az tetszik. Amit ajánlotok én beszerzem és utána fárasztanálak a how to know-al :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák