Új hozzászólás Aktív témák

  • Károly 99

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már korábban is írtam ebben a fórumtémában (topik). Viszont van egy újabb problémám. Most már nem ArchiCAD 9-et használok, hanem az ArchiCAD 16 64 bites build 3006-os verzióját. A probléma a következő: Adott a 0. szint 1,5 méterrel a terv 0,00 szintjétől 3 méteres szintmagassággal, és a -1. szint -1,5 méterrel a terv 0,00 szintjétől. Miután a fal relatív alapmagasságát levittem -1,5 méterrel, a fal magasságot pedig 2,1 méterrel, rákattintva az OK gombra, a fal helyén egy szürke színű körvonal látszik (mint ahogy a lenti képeken is jól lehet látni). 3D-ben tökéletesen látható. Kipróbáltam többféle sablonnal meg az Elem Könyvtár 9.pla fájllal. De mindenhol ugyanaz az eredmény. Az alaprajzi megjelenést is próbáltam módosítgatni, de az eredmény még mindig ugyanaz. :(

    Szerintetek mit tegyek, hogy az alaprajzon látható legyen a fal, mint ahogy a képen látható fal többi része? Nektek is előfordult már ilyen hasonló probléma? Ezt azért kérdezem, mert így nem lehet megtervezni egy 1,5 méterrel mélyebben elhelyezkedő pincés házat. A "gugli a barátod" válaszból nem kérek! Úgyhogy őszinte választ szeretnék kapni erre a problémára. A válaszokat továbbra is előre megköszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák