Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz Head88 #55366 üzenetére

    Majd jön @Smiley és elmagyarázza. Én csak a zenei részét tudom körülírni. Ez egy 14 sávos 1 órás mix. A gyári pluginek mellett néhány külsőt használok csak, mivel mixeknél EQ-n kívül nem sok mindenre van szükségem, amire meg szükségem van azt megoldom más alkalmazáson belül (bár azért itt is pakolok a sávokra rendesen).

    Jelenleg anyagokat gyűjtök egy témához és a Logic 10-15% CPU használattal elvan. Remekül optimailzált program, ami a memóriát sem terheli különösebben. Viszont az Ableton nem terheli az IGP-t sem és ezért jobban szeretem. Na most a Logic mellett nyitva egy külső YT alkalmazás, amivel számok után böngészek, aztán ha megvan amit kerestem beszerzem egy tűrhető formátumban és megvágom Audacityben. Közben hallgatom és a Safarira is ránézek miket írkáltok. Nyitva a viharmadár meg egyéb apró dolgok. Ez egy 2Ghz-es mobile i5 Skylake proci, ami nem éri el az 50 celsius fokot és a venti 0rpm. Max felhőbe töltésnél ugrik meg arra a 10 percre 60-ra. Ilyenkor 1200rpm. Sohasem éreztem, hogy 15-ös gépre lenne szükségem, de nyilván van egy olyan szint, ahol valószínűleg jól jönne. Viszont ami miatt nem váltanék AIR gépre, az pont a 0rpm venti, a nagyobb tapipad és a jobb kijelző, ahol a nagyobb fényerőnek nem csak képek szerkesztésénél van haszna. Persze ez egy házon belüli app (ami igaz a FCP-ra is) és más amikor az ember olyan bugos és katasztrofálisan optilaizált cuccokkal kell dolgozzon, mint Adobe és tsai. Na azokkal nem lenne ilyen szép eredmény.

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák