Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Head88

    addikt

    válasz vasi89 #54902 üzenetére

    Vicc az egészben, hogy bármilyen macbook kijelzőjét max 2 óra alatt kicserélek szakszerűen bárkinek...(feltéve ha van készleten cserealkatrész) Szóval jogos a 2 hét várakozási idő. Jó tudom apple gsx rendszerben cserealkatrész rendelés...ennek meg is kell érkeznie és a hibásat visszaküldeni stb. stb. de akkor is.
    A magyarországi APR-ek segge alá kéne már nagyon pirítani mert botrányos amit művelnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Mohhoj1986

    tag

    válasz vasi89 #54902 üzenetére

    Köszi szépen a választ. A mai nap reggel felhívtam az apple supportot és elmeséltem az egész storyt az elejétől. Nem kell mondanom h totál ki volt akadva. Próbált beszélni egy angol kollegával, de ők még akkor nem voltak bent. Később visszahívtam, megnézték a rendszerbe h mik történtek a géppel, beszéltek valakikkel és azt a választ kaptam h már ne vigyem szervízbe, hanem vigyem vissza ahol vettem és kérjek cserét. Így is tettem, bementem a media marktba bevittem az összes szervízes munkalapot és elmeséltem mindent. Hát ott is ledobták a szíjat. Leadtam dobozostul a gépet és elvileg 2-3 hét és kapok csereutalványt. Azt nem tudom h fognak e tudni adni egy 2015 airt, mert már nem árulnak csak 2017est, de már egy fokkal közelebb vagyok a megoldáshoz.
    2 hónapja nincs gépem....ez idő alatt átköltöztem egy thinkpadre (ez még mindig bírja strapát)
    Nagyon nagy probléma van az itthoni supporttal, és a hozzáállással. Ha az apple nyitna itt végre egy apple storet...talàn változtatnának ezek a viszonteladók a hozzáállásukon, vagy bezárhatnának.

    Majd folyt.köv :)

Új hozzászólás Aktív témák