Új hozzászólás Aktív témák

  • x220i7

    tag

    Sziasztok!

    Én írtam már nektek múltkor is, amikor nem érzékelt a spacebar jobb sarka a 2015 Early Macbook Air-en. Akkor az iStyle-os srác azt ajánlotta, hogy ne adjam be bevizsgáltatni, mert az Apple ezért nem fog TopCase-t cserélni.

    Most még egy hibát véltem felfedezni, szerintem ez nem normális: vettem egy iPhone-t, s iTunes-szal szerettem volna zenéket felrakni. A telefont felismeri és tölti is a Mac, de az iTunes-nál nem jelenik meg. Ez idáig nem is lenne nagy gáz, hanem arra gondoltam, hogy biztosan nem dugtam be rendesen a kábelt, és le akartam ellenőrizni. Ha a bal oldali USB aljzatba dugott kábelt enyhén megnyomom, akkor kontakthiba lép fel. Ugyan ezt csinálja a fülhallgatóval is, bal oldalt. Ha az Earpodot nem megfelelő szögbe rakom, akkor csak a bal oldal szól, valamint mozgatásra saját magát felhangosította. Ez tuti nagy gáz. Mit mondotok erre??? Nem könnyű bejárkálnom Pestre a szervizbe, vidéki vagyok, 200 km-re van a főváros...

    Ja, és nem a zsinórok a rosszak, mert leellenőriztem másik telefonnal + zsinórral illetve másik fülessel is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák