Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz wm2 #51043 üzenetére

    Mindenképpen törölni kell a .DS_Store fájlokat, azok tárolják az adott mappa nézetét. Ha nem akarsz vele manuálisan szórakozni, van rá app a sztórban: DotCleaner

    Egyébként a ForkLift egyetlen hiányosságával küzdök, mégpedig az oszlopok szélességével, konkrétan az első (Név) oszloppal. Ha követné az ablak méretét és nem kellene minden alkalommal utána igazítani, az valami fantasztikus lenne. Beszéltem velük, de állítólag rém körülményes megoldani és nem valószínű, hogy beleteszik. Pedig szerintem nem nagy dolog az első oszlopot dinamikusra állítani úgy, hogy az ablak méretéhez a két szomszédos oszlop méretének figyelembevételével igazodjon, azaz mindig kitöltsék a rendelkezésre álló teret. Mert így hiába tolom fel akár fullscreenre, ugyanolyan keskeny marad az oszlop és semmivel nem látok többet a fájlnevekből. És hát jellemzően ezek nem férnek ki...

    (#51048) bmwk1200s

    Az egér akkor kell, amikor dokkolom a gépet. Most éppen csak szólóban a Mac-en gépelek, ami egy komódon van és előtte állok. Ilyenkor tökéletes a Trackpad. Persze ülve és ágyban fekve is... De ha a nagy kijelzőre dokkolok a cégnél, egyszerűen sokkal hatékonyabb és kényelmesebb egérrel dolgozni. Grafikai alkalmazásokban nem is kérdés, de én annyira megszoktam az egerészést, hogy jóval lassabb vagyok, ha tapicskolással vezérlem a kurzort.

    Senkit nem akarok meggyőzni arról, hogy egeret kell használni. Egyszerűen csak arról van szó, hogy nekem jobban bejön és Mac-en kész rémálom volt, még egy ilyen alapvető beviteli eszköz megtalálása is, ezért ha valakinek kell, jól fontolja meg, vagy lehetőség szerint próbálja ki, mielőtt belevág...

    [ Szerkesztve ]

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák