Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz ielektros #23692 üzenetére

    Ezek az ikonok te... Majdnem mint Amigan-n :D Vannak benne tetszetos dolgok is de tobbnyire szamomra sok a zavaroan randa grafika. Nem a minimal stilus zavar hanem inkabb pont az ami nem illik a minimalba. Ha mar egy iranyt eroltetik akkor tenyleg tartani kellene legalabb reszben. Bar meg nincs kesz szoval nem illik szidni. Csak az iranyvonalak mar maguk felelmetesek szamomra. :DDD

    Na azert lelki problemat nem csinalok belole az biztos. :Y Ami azert zavaro az az, hogy ez nem Retina gep amirol a kepeket is postoltam. Annyira ronda minden, hogy dobbenet. Az osszes felirat ilyan mintha nem is tudom... Mintha nem nativ felbontason menne az LCD... jojo ezeknek nincsem mai szemmel mar magas felbontasa de Mavericks alatzt megis kinezett valahogy. En szemely szerint nem esem ketsegbe mert ha itt az ido lecserelem mindet de azert sok sok sok user van meg akinek nem retina gepe van es a HW miatt meg sokaig el is lennenek nem Retinaval. Mondjuk ennek semmi akadalya de akkor jobban jarnak ha nem valtanak Yosemite-re. Legalabb is eddig nekem ugy tunik, hogy RONDA! :Y :Y :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák