Új hozzászólás Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    válasz BitRider #115081 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy a Venetura javított-e a dolgon, az biztos, hogy én amióta megvásároltam, minden frissítéssel rosszabb lett. Azon is gondolkoztam, hogy ha nem cserélem le, vissza megyek két főverziót (ha jól emlékszem, annyi frissítést kapott).
    Amiben jelentős különbséget tapasztaltam még:
    - amikor visított, akkor eléggé be tudott lassulni, laggolni, gondolom throttlingolt.
    - akkumulátor: az M1 10 + órát simán hoz, a régi 2-3 órát tudott ugyanolyan felhasználási szokásokkal, pedig én vásároltam újonnan a régi vasat is, mindig odafigyeltem a "normális" töltésére. :U
    - én két plusz montorral használtam, az is meg tudta izzasztani az INTEL -est, M1-nek meg sem kottyan :K (tudom, hivatalosan 1-et támogat, DisplayLink-el ment a másik monitor). Ez most változott egy kicsit, lett egy 21:9-es 4K monitor, könnyedén meghajtja az M1 ezt is :K
    Én nem akarlak rábeszélni, nyilván ha nem futja rá, akkor az olcsóbbat kell venni. De mivel egy kicsit kell még hozzátenni, vélhetően a támogatása is tovább fog tartani én inkább e felé hajlanék. Vársz egy picit még, hozzáteszel a meglévő összeghez és máris meg tudod vásárolni :K
    Nekem az is segített a döntésben a váltás javára, hogy volt egy iStyle nyitás akció, ahol 100 db ezressel olcsóbban megvásároltam az új vasat, így minimális összeget fizettem rá a régire :K

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Új hozzászólás Aktív témák