Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    válasz mattheus #106416 üzenetére

    Szia, kb ugyan az a setupunk van csak nekem a monitor LG 27UL850W és még a USB-C-s hub is ugyan az.
    Szóval válaszaim:
    1. Igen gyorsabban merül mert szerinte ha rákötöd a HUb-ot több GPU mag kapcsol be és ezért meríti gyorsabban. Nálam már akkor is többet eszik ha csak a HUB van bedugva és a monitor nincs is rákötve. Biztos hogy a HUB miatt van mert a HUB melegedik is ebben az állapotban.
    2. Nálam is melegszik a HUB, szerintem ez ilyen 4K-60hz-en használom de még ebben a melegben sem let semmi baja. Tényleg melegszik de ahogy utánna olvastam ez ilyen.
    3. Ezt nem tudom hol kell keresni ebben nem tudok segyteni
    4. Én nem szoktam a HUB-on keresztül tölteni mert mindig van egy szabad portom, de én külföldi forumokat olvasgatva választottam ki ezt a HUB-ot mert az elején sokan írták hogy téglázza egyes hub a gépet. És ez egy jó márka ezért ezt vettem. Plusz amit te is mondtál hogy melegszik így a töltéssel még nem aakrtam rádobni egyel. De próbáltam már amúgy ezen keresztül tölteni és nem lett semmi baja. Amit ajánlok hogy használd az AlDente programot. Meg lehet benne adni meddig töltsön fel a gép így ha Type-Cn van a monitohoz kötve nem lesz minding maxra töltve.
    5. Ez szerintem saját preferencia, hogy látod jobban. De a többiek majd megírják.

    Ha van még kérdésed szívesen segítek ha tudok.

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák