Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    válasz Sumi #101608 üzenetére

    Én nem érzem ezt amit mondasz, persze nem vitatkozni akarok veled csak ez szerintem sokkal összetettebb dolog.
    Alap dolgokra: Alap dolgoknál szerintem nem szabad hogy megdöccenjen a gép, legalább is én nem találkoztam ilyennel eddig.
    Hogy neked lassú vagy te lassúnak érzed ez simán lehet, mert máshoz szoktál és az alap AIr nem a leggyorsabb és legjobb/legerősebb gép.

    Szerintem azt is meg kell érteni itt hogy ez a CPU/GPU páros a többi laptopokhoz képpest mennyit eszik és ezt a teljesítményt milyen teljesítmény leadásával képes elérni. Simán lehet találni olyan gépet ami erősebb vagy gyorsabb, de olyat aminek a CPU/GPU ennyit ennyire kis energiát használ és mégis ezt a teljesítményt tudja olyat nem. És szerintem ezt nem értik vagy nem figyelnek amikor a review is vannak. Hogy aki el van ájulva ettől a géptől azon van elájulva hogy ez az új koncepció mennyire hatékony.

    Mire keresel amúgy gépet ? Milyen munkafolyamatra ? mert általános dolgokra a 850K laptop azért overkill.

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák