Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    Ezt is most olvastam, lehet tényleg nem lett volna szabad kényes dolgot kérdezni mert egyből bannolják az embert:

    "Valami nem kerek az AA háza táján.
    Arról volt szó hogy a feltett anime felíratok még elérhetőek lesznek egy darabig majd másik aloldalra költöztetik.

    Erre a sajátjukon kívül egy sem letölthető mert nem léteznek! De a másik oldal lehetőségről sem olvastam hírt amit ígértek. Ilyesmit nem találok. Az Issho Tosho meg még készülőben, a régebbi animékhoz lévő felíratok nem is tudom meglesznek-e így.

    Az egész tagok által készített szekció nem létezik már.
    Eszerint a feliratos animék 95% vagy létezik még a meglévő fanoldalakon vagy elszállt?
    Ezzel vajon most direkt szívatják a tagjaikat?
    Nem erről volt szó, de ott megkérdezni meg nem merem mert bannolnak érte egy életre.
    Ez szemétség, bár az is hogy a tagok tartják el az oldalt de diktatúra van, mert kérdezni nem lehet ha meg más témába veted fel ezt bannolnak. Ez picit egyoldalú dolog."

    "Monopólium. Megalománia. Biznisz. Csinálj új reget és kérdezd meg azzal proxy mögül. Bár szánalmas, hogy ilyenhez kell folyamodni. Még jó, hogy már nagyon régen leszoktam arról az oldalról. Időben észrevettem a jeleket, lol."

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák