Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atuci

    senior tag

    Sziasztok!

    Angliában élők segítségét szeretném kérni egy csomag hazaküldésében.

    Volt egy kis félreértésem az Ebay-en egy eladóval, aki először azt mondta, hogy postáz Magyarországra, de miután megnyertem a licitet ezt visszavonta, és csak Anglián, pontosabban az Egyesült Királyságon belül hajlandó elpostázni a terméket (hibás laptopról van szó, alkatrésznek kellene).
    Sajnos ismeretségi körömben nincsen elérhető személy, aki (vagy ismerőse) éppen kint tartózkodna.

    Annyit szeretnék kérni valakitől, aki kint él, hogy hadd postáztassam el a címére a csomagot, majd azt Ő hazaküldené nekem.

    A Royalmail szerint Ł18 az International small packet, amit én természetesen előre átutalnék, akár Paypal, akár forint, akár USD/EUR számlára (sajnos pont GBP-vel nem rendelkezem). Természetes nem kérem ingyen, biztosan megtudunk egyezni valamilyen ellentételezésben.

    Amennyiben valaki vállalná ezt kérem jelentkezzen privátban, segítségét előre is köszönöm!

    üdv
    Attila

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

  • atuci

    senior tag

    válasz atuci #6459 üzenetére

    Köszönöm, de úgy néz ki megoldódik a gondom!

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Új hozzászólás Aktív témák