Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz CactuS #31681 üzenetére

    Reddit-en szoktam vagy megosztani az én contractom nevét, vagy belépni másokhoz.
    Itt a topic:reddit egginc topic
    itt a legelső topic mindig a daily contract(hogy ne floodoljuk össze ezzel)
    itt mindig találsz co-op-hoz társakat!

    Szokott lenni leárazás, de én mindig végigfarmolom a "kis" tojásokat is(végigpörgetem az össszes feljesztést, akkor is ha tudnék 2-3 tojást lépni egyszerre, mert azokért járnak ugye a golden egg-ek)
    A persely feltörése 1075? Ft-ért nem nagy összeg ha legalább 100ezer van már benne.

    A dronók random, kivéve a gyors sok pénzt adó, az ha jól néztem kb. 10percenként tűnik fel.
    Ládák is bizonyos idő után csak, megnyitva kell hagyni(én úgy szoktam filmet nézni hogy mellettem fut, néha ránézek. a ládák ugye nem tünnek el, de a szemem sarkából sokszor kiszúrom a drónokat is, és levadászom filmezés közben)
    Drónokhoz tipp: ne rátappolj! Hanem húzd végig a képernyőn az ujjad az lehetséges útvonalon, nagyobb eséllyel kapod el a gyors drónt! Ezekre érdemes vadászni, mert több lovét dob mint amit órák alatt összefarmolnál...
    Epic fejlesztésekből ezeket told fel minnél hamarabb:
    epic int.hatcheries rate(gyorsabban szaporodnak a csirkék)
    cheaper contracts(olcsóbbak lesznek a házak)
    lab upgrade(olcsóbb fejlesztések)
    internal hatchery calm(mikor offline vagy gyorsabban szaporodnak a csirkék)
    accounting tricks(a farm értékét növeli, hamarabb tudsz jobb tojásra váltani)
    soul food(egyik legfontosabb!! soul eggek utáni bevételi bónuszt növeli)
    prestige bonus(másik legfontosabb, prestige után kapott soul eggek mennyiségét növeli)
    drone rewards(nincs olyan nagy hatása mint tűnik a leírás alapján, de mégis a fontosak közé raknám)
    epic comfy nests(több tojást hoz egy csirke, ezzel nő a farm értéke is. Drága fejlesztés, ezért ne ezzel kezd, de később, főleg a co-op-hoz elengedhetetlen!)
    propechy bonus(a speckó co-op-al nyerhető tojások bonuszát növeli. szintén elég drága inkább end-game fejlesztés!)
    Többiből csak mértékkel szemezgess. Vannak még hasznosak, de a fenntiek a legfontosabbak, azzal kell kezdeni.
    Mialatt megírtam ezt a hsz-t, kaptam két ládikót is, így az gyakoribb mint a gyors drón..

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák