Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    válasz citkar #11997 üzenetére

    Azért ezt nem értem ne haragudj! Mi az, hogy neked amiket Te próbáltál túl gyengék? Azért egy 60-70 ezres Tablet nehogy már gyenge legyen. Nekem is van egy 7" Tablet, 4magos, 1280x800-as kijelzővel, ami 28 ezer volt, és a 1080p videókat akadás mentesen viszi. Játszani lehet vele, még az új játékokkal is szépen, böngészés gördülékeny, nem akad, Youtube szépen megy HD-ba, Office is gond nélkül megy. Nem tudom mi az ami még kell, hogy egy átlag felhasználásra elég legyen. Nyilván nem váltsa ki egy Pc-ét 100% ra, de ezeket nem is erre tervezték. Ha nem mobilis legyen, és szinte tudj mindent csinálni vele mint egy Pc-el. De azt nem tudom mondani, hogy gyengék már ezek a tabletek amik már 50-60-70 ezerért mennek. Nyilván nem AutoCad, PS-re készítik őket. Igazán nem írtad le, hogy miért gyenge neked egy Tablet. Meg mik azok a játékok amik neked nem mennek rajta. Mert nekem van itthon laptop, rendes gép meg tablet is, de igazából Laptopot többet nem vennék mert az kb ugyan olyan lomha az új is meg a 3 évvel ezelőtti is, pedig rettentő sok volt már a kezem között, 80 ezerstől a 200 ezresig is de komoly teljesítményt nem tudnak nyújtani. Gamer laptop meg egy vicc. Abból a pénzből olyan asztali gépet össze lehet pakolni, hogy 3x gyorsabb mint egy laptop. Szóval nem tudom milyen Tabletet próbáltál meg meddig ami nem megfelelő teljesítményű neked.

Új hozzászólás Aktív témák