Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz #48613632 #3546 üzenetére

    Igen, ezen már gondolkodtam én is és javasoltam a Petymeknek, mert ő a jártasabb és segítenék neki természetesen. Az nagyon jó, hogy nem tudod mit vegyél, mert akkor sínen vagy :DDD Sosem tudod, mert ahány bolt annyi típus és fene sem tudja az össze szerelés, ill. alkatrészek minőségét, ezért is kulcsfontosságú a kommunikáció, mert azon múlik minden. Pl. ha vita volna, akkor lehet küldeni a levelekről a screenshotot a supportnak, hogy az eladó ezt ígérte, te pedig ezt kaptad, szóval a kommunikációban és a dokumentációban rejlik a kulcs ahogy fentebb is írtam :)

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

  • Csabex

    őstag

    válasz #48613632 #3558 üzenetére

    :R Yt, spoti meg internetes rádiókhoz tényleg elég egy normálisan működő alap egység, főleg ha nem is olyan fontos a navi. Erősítő, mélynyomó téren nincs infó, talán megott topiktársnak lehet tapasztalata, de nem tudom biztosan. Az én egységemen van pl. SUB RCA és a gyári DSP-ben is ott van az állítási lehetőség ahogy látod ebben a hsz-ben is.
    Terveztem én is, de most még nem foglalkozom vele, mert megbarátkoztam a hangzásával a gyári hangszórókon keresztül és elegendő a 4x50W bőven. Szerintem a SUB vezérlés DSP függő, vagyis ha nincs fizikailag benne a kártya, akkor avval nem lehet SUB-ot vezérelni, de ebben is megott topiktárs a jártasabb szerintem. A DIN az ugye autó függő, általában úgy tervezik, hogy passzoljon az adott modellbe. Ne adj a márkanevekre, mert nem minden a hangzás, sajátom pl. WeGoNow :DDD Androidnál szerintem is a 9 és a RAM-nál pedig 4 a minimum, de már látok 6 Gb RAM-os példányokat is 128 Gb tárhellyel, szóval fejlesztgetnek azért... Custom ROM terén egyszerűen működik, csak belépsz recoverybe, behelyezed a microSD kártyát és betallózod, aztán annyi :) Itt alap feltétel ugye az MTCD/E MCU, vagy olyan másik típus ami benne van a ROM leírásában, hogy támogatott. Custom launchert tudsz rárakni bármikor, az valójában egy app, ha jól gondolom, de lehet tévedek, tehát ne vedd készpénznek. Agama launchert használnak többen is a topikból, majd kijavítanak, vagy helyesbítenek, mert nekem még per pill a stock kinézet van. Miután bekötöttem az első kamerát és a vezérlőjét, majd utána akarom a ROM-ot meg a Launchert babrálni. Szerintem a UK verziós túlárazott és óvatosan velük, mert már nem EU tagok, tehát lehet, hogy majd szépen megvámoltatnak. Alis eladók lehet jobbak, mert azért már van normális támogatás és refund, ha gond akadna, illetve ők ki tudják játszani a vámot a különböző EU-s lerakatjaikkal.
    Igen, igazad van, hogy jó lenne látni az összefoglalóban, de ugye a topikban rá lehet keresni konkrét kifejezésre is, szóval be lehet szépen barangolni a hszeket így is, csak időbe telik :)

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

  • svgyula

    addikt

    válasz #48613632 #3659 üzenetére

    Szia! A tolatókamerát minden "váltóra" rá lehet kötni szép masnival! :D De egyszerűbb megoldás a hátsó tolatólámpa feszültségét használni a kamera bekapcsolására mivel az a közelben van úgy is. :K

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz #48613632 #3745 üzenetére

    C4 Picasso, szépen elvezetve alul az ajtó melletti csíkban, a 6 méteres kb a csomagtartó feléig ért.

    KAMI911 : a dinamikus plusz vonalakat a fejegységben kapcsoltam, a kamerán pedig sajnos nem volt plusz vezeték, de annyi baj legyen, meg lehet ezt így is szokni.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák