Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboFerenc

    újonc

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tud valami megoldást a problémámra.
    Nemrégiben vásároltam egy androidos fejegységet egy MG Zt-be az Aliexpress-ről. Ez a fejegység elméletben jó a BMW e49-esbe is, a rover 75-be is, és az MG ZT-be is, de gyakorlatilag mégsem jó, mert van rajta két műanyag fül ami miatt nem fér be, és azt le kellett vágnom. Persze mielőtt ezt megtettem volna kipróbáltam rajta közel mindent, persze a kormányvezérlés nekem sem akar működni, pedig kaptam hozzá can bus adaptert is, de mégsem megy, de az usb, gps, video, tolatókamera, minden számomra új dolog működik rendesen.
    Na akkor mehet a kis műanyag vágás, a kormánnyal meg lesz valami. Persze tudtam, ha levágom, akkor már ne is próbáljak meg bármilyen garanciát érvényesíteni, de megkockáztattam. Beraktam a helyére, és szólt a muzsika... remek!
    Na de eszembe jutott, hogy egy természetesnek tűnő alap dolgot nem próbáltam ki, és ez a rádió. Hát persze hogy nem szól! Ide dugtam, oda dugtam, vettem ilyen-olyan kábelt, átalakítót és semmi... Azt olvastam más oldalakon is, hogy gyenge lehet a jele a kínai fejegységnek, de hogy nulla legyen?
    Találkozott már valaki hasonló problémával?
    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák