Új hozzászólás Aktív témák

  • punisher1

    aktív tag

    Viszont most jöttem fel mert gondoltam leviszem a kocsiba kipróbálni.Vettem Ford-ISO átalakító kábelt és azzal csak simán rádugtam.Hibátlanul tökéletesen működik,rádió nagyon szépen tisztán szól,RDS kitűnően működik mindig kiirja az állomás nevét.És olyan rádió állomások is bejönnek amik a gyári ford fejegységgel nem.Az ILL(gombvilágítás vezetéket a narancssárga vezetékre kell kötni az ISO csatiban.Nappal nem világítanak a gombok csak ha felkapcsolom a lámpát a kocsiban ilyenkor kicsit visszább vesz a kijelző fényerejéből is,gombok színének változtatása szépen megy tehát ez is hibátlan.Beállítottam az időt-dátumot valamint elmentettem 2 rádiócsatornát,majd gyújtás levettem(a rádió a kulcs elfordítása esetén működik)kulcs ki kiszálltam-bezártam a kocsit és vártam kb 15-20percet.Kocsi kinyit kulcs be-elfordít rádió indul kb 10másodperc és bejött minden ugyanúgy ment az dátum-idő jól járt és az elmentett rádiócsatornák is ugyanúgy megmaradtak,tehát nem törlődött semmi a memóriából.Így nem lesz szükségem semmi plusz dologra azok nélkül is megy rendesen.Egyedül ezzel a launcher dologgal nem tudom mi lehet hát max így marad.Remélem hasznos volt a kis teszt.


Új hozzászólás Aktív témák